O společnosti

o spolecnosti

Vítejte u Metallit CZ s.r.o.

Naše společnost získala v roce 2013 výhradní zastoupení silné německé společnosti Metallit GmbH, se sídlem Osningstraße 464, D-33659 Bielefeld, pro dovoz a prodej veškerých produktů Metallit® v České republice. Společnost Metallit GmbH působí po celé Evropě a je to středně velký, rodinný podnik, který poskytuje, více než 45 let praktická, na míru šitá řešení a nejlepší služby v oblasti technologií výroby a dílny. Společnost byla založena v roce 1965 p. Karlem Schwerdtem.

Posláním naší společnosti, stejně tak Metallit GmbH, je budování dlouhodobých a úspěšných vztahů. V současné době má Metallit GmbH více než 75.000 spokojených zákazníků ze všech oborů průmyslu, také v obchodě má své partnery pro prodej dílenských potřeb.

Pomocí více než 250 zaměstnanců po celé Evropě poskytuje svým klientům odborné poradenství a zajišťuje úplnou podporu osobním kontaktem se svými zákazníky. Místní poradci poskytují technické a praktické řešení z jednoho zdroje a v blízkosti svých klientů. Klíčovými faktory úspěchu je naše zaměření na zákazníka, spolehlivost a rychlost.

Náš sortiment čítá více než 4000 výrobků nejvyšší kvality, vyrobených hlavně v Německu a od dalších renomovaných výrobců z EU. Sortiment je stále žádaný, ale i přesto neustále Metallit GmbH rozšiřuje nabídku o nová řešení. Díky neustálým inovacím, se společnost drží na špici trhu.

Z těchto důvodů naši experti produktového managmentu pravidelně navštěvují světové veletrhy, abychom reagovali na výzvy našich zákazníků nejnovějším a nejlepším možným řešením.

Za společnost Metallit CZ s.r.o.:                                                                                   Za společnost Metallit GmbH:

  Martin Furiš                                                                                                              Andreas Schwerdt
  Jednatel společnosti                                                                                                 Jednatel společnosti