Úprava povrchů

sortiment

Na speciální materiály, a to zejména kovy, jsou v současné době kladeny velmi vysoké nároky. Také v procesu dokončování výrobků, musí být splněny vysoké požadavky. Stejně tak při obrábění povrchů, jako je přesné opracování řezáním, broušením a leštěním, jsou vyžadovány vysoké požadavky na zpracovávání materiálů, kdy musí být dodržována provozní rychlost a bezpečnost při práci.

Jako specialista na povrchovou úpravu všech materiálů můžeme, vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem, profesionálně poradit a doporučit produkty na všechny obráběcí procesy.

Ať už se jedná o řezání bez otřepů nebo řezání i nejtenčích materiálů, nebo potřebujete perfektně a rychle odstranit svary, Metallit Vám pro všechny materiály nabídne ideální produkt.

Povrchová úprava hraje v současné době významnou roli. Naše komplexní řada leštících materiálů umožňuje různé výsledky, aby byl povrch strukturován dle Vašich požadavků, např. lesklý jako zrcadlo. V sortimentu naleznete produkty také pro úzká, téměř nepřístupná místa, ať už se jedná o úhlové připojení potrubí nebo úzká zaoblení, pro všechny tyto aplikace Vám nabídneme ideální řešení prostřednictvím našich produktů.

Nejvyšší účinnost nabízí např. patentovaný Cubitron disk, který poskytuje všechny požadavky na rychlé odstranění nežádoucího materiálu s výsledkem perfektního povrchu. Další novinkou je např. SLTT kotouč kotouč nebo kotouč se zorníkem, který nabízí uživateli při broušení neustálý přezkum materiálu.

Sortiment úpravy povrchů  je v současné době rozdělen do následujících produktových skupin:

Naši techničtí poradci Vám pomohou při výběru optimálních produktů pro Vaše individuální potřeby.