Design

design

Metallit je silná značka s dlouhou tradicí a jedinečnou identitou - to je důvod, proč naši zákazníci důvěřují již více než 50 let Metallit, partneru pro dílnu a výrobu. 

V minulosti jsme rozšířili náš sortiment a nyní jej rozšiřujeme neustále. Přitom, jsme aktivní v mnoha různých oblastech a odvětvích, a naše výrobky jsou oceňovány profesionálními uživateli v celé Evropě.

Nové logo a nový design učiní produkty přehlednějšími.

Představujeme tedy prověřené Metallit produkty od roku 2012 v novém designu. Nová podoba výrobků nabízí moderní a vysoce kvalitní vzhled a praktické výhody pro naše zákazníky: Na téměř každém obalu je nyní zobrazen obrázek produktu pro aplikaci. Na první pohled je zřejmé, jaký produkt je zapotřebí a na jakou aplikaci je obzvlášť vhodný. Jasný a čitelný druh písma jednotlivých produktů dovoluje různé produkty správně přiřait i ze vzdálenosti.

Nový firemní design je postupně zaváděn od ledna 2012. Jako první na řadě byl firemní informační bulletin, následně byl vydán nový katalog a postupně spuštěn přechod na nový design na obalech výrobků.

Nový design produktů prezentuje Metallit výrobky v tom nejlepším světlePři navrhování nového vzhledu obalů bylo prioritou sjednocení přední části produktů. Prostřednictvím atraktivního designu nyní posílí povědomí o značce Metallit. Konzistentní, autentické, svěží a informativní - tyto hlavní atributy charakterizují nové obaly. Důležitá je pro to jednoznačná a výstižná obraznost a charakter, ten značku podtrhuje.

Ukázali jsme si svět Metallit takový, jaký opravdu je.