Multinox

2ea107d1c1

Multinox  P  384 000

Univerzální, vodou ředitelný, v poměru 1:40,  speciální čistič s hloubkovým čištěním povrchů, vhodný pro odstranění olejů, mastnot a jiných silných nečistot. Díky jeho přísadám je vhodný pro péči a jako intenzivní čistič pro plasty (kromě plexiskla). Neobsahuje fosfáty, formaldehyd a rozpouštědla, bez AOX  (balení v kanystru).

Optimální řešení pro zbytky  olejů a maziv na zařízeních, pro silné nečistoty a zbytky pryskyřic na motorech, generátorech , atd., na odmašťování plechů, pro čištění povrchů v dílenské a opravárenské oblasti, pro čištění odolných skvrn a usazenin na nákladních automobilech, přívěsech a krycích plastových plachet všech druhů.

 

Výhody, které Vás přesvědčí:

  •  Vysoce koncentrovaný, a proto je velmi úsporný v použití
  •  Šetrný k životnímu prostředí
  • Snadno odlučitelný 
  • Silně pěnivý

Aplikace/Použití:

Může být použit k postřiku a/nebo vysokotlakému čištění nákladních automobilů , dílenských a výrobních hal, skladů, motorů, výrobních linek , převodovek, hnacích strojů, podvozků a podlah, stavebních a zemědělských strojů, stejně jako všechny druhy kontaminovaných povrchů.

Pro více informací a bezplatnou nezávaznou prezentaci produktů, kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu  nebo použijte kontaktní formulář.